Haber

MISIR'daki protestolardan fotoğraflar

10 gizemli nesne

Tags:

ntvmsnbc.com haberi ve ilişkili reklamı!

ntvmsnbc.JPG
ntvmsnbc.com haberi veriyor. İlgimizi çekiyorlar! Alkol ve araç kullanımı ile ilgisinden dolayı :) Yalnız daha ilgi çekici olan sanırım aradaki reklamdı. İyi ki varsın efes! :sarhoş:

piknik tube : )

2507328.jpg
youtube'a yeni bir rakip geliyor üstelik bir beyaz show hizmeti girip biraz kurcalamanızı tavsiye ederim henüz yeni açılmış bir site "cook yourself eat yourself" :))iyi eğlenceler...

Zayıflamak İçin

closegen.aspx.jpg
Zayıflamak için bir sürü yöntem elbetteki duymuşsunuzdur. Aralarında bana en saçma gelene tesadüfen rastladım. Eminim görünce bana hak vereceksin :) Sırtına küçük bir paraşüt takacaksın sen koştukça paraşüte hava dolup seni zorlayacak sen de fazla efor harcamak zorunda kalacak ve zayıflayacaksın :) Eğer mantıklı geliyorsa seni 50 dolar vermekten kurtaracak başka bir cin fikrim var; üzerine bol kıyafet giyip yüzmeyi dene eminim daha zor olacak; üstelik hayatın sözkonusu olacağı için zayıflaman garanti!!!

ayakkabılıkta yeni buluşlar

shoe01.gif
Ayakkabı depolama yöntemlerine yepyeni bir bakış açısı... İşte size yeni bir ayakkabılık tasarımı. Hakikaten değişik bir buluş, özellikle bayan ayakkabıları için.
Tags:

Hava gitarı T-shirt'ü !!!!

NEWS-5507-d7ea3102396f6f86dba43cb5b492c10d.jpg
evet arkadaşlar, giyilebilen, gitar çalmanızı sağlayan "alet" : "hava gitarı". gitar aman pardon t-shirt özel bir textilden yapılmış ve eklem yerlerindeki sensörler vasıtasıyla gitarı çalmanızı sağlıyor. tabi ortada gitar yok? tamam sanal gitar işte !!!

aLkoLLüyken araç kuLLandı ve sonucu .. :(

image014.jpg
bir düşüncesiz adamın aLkoLLüyken direksiyon başına geçmesi sonucunda gencecik bir kızın hayatını resmen cehenneme çevirmesi resimLerLe yansıtıLıyorr.. gercekten izLeyenLerin kanını donduracak cinsten... yaLvarıyorum aLkoLLü araç kuLLanmayın..

Dunyanin En uzun BoyLu kadini .. GozLerinize inanamayacaksiniz..

clipimage002customdl9.jpg
bu kadın resmen bir dev.. $aka feLan yapmıyorumm, resimLeri gördükten sonra bana hak vereceksiniz..kesinLikLe görmeLisiniz..
Tags:
İçeriği paylaş