İğrenç

Yumurtadan Civcive...

time0.jpg
Öncelikle söylemek lazım: görüntü midenizi bulandırabilir; pazar kahvaltısında sucuklu yumurta hayallerinizi bir süre ertelemenize neden olabilir. Bu icerixte bir yumurtanın bir civcive dönüşümünü adım adım izleyebiliyoruz...

en berbat stadyum konseri

8 kişilik bir grup stayumda bir parça seslendiriyorlar. ama bir şarkı ancak bu kadar kötü söylenebilir herhalde. kulak tırmalıyor resmen.beyazlı arkadaşa dikkat edin izlerken

Britney Spears'ın rezil anı

images.jpg
Ünlü ve güzel pop yıldızı(!) Britney Spears'ın rezil olduğu an. Bu çekimi izledikten sonra yayınlatmamak için elinden geleni yapmasına rağmen oradaki kameraman videoyu alır ve internete yayar..

Bu Kadar Olur...

anaa.jpg
Soğuk kanlı olmak bu olsa gerek... Bilmiyom kaç metre ama eşşek kadar bir anacondanın bir domuzu midesine indirmesi böyle oluyo... Midesi kaldıramayacak olanlar indirmesin! Görüntüler tam anlamıyla iğrenç!

Örümcek Deyip Geçme!!!

images.websnapr.com.jpg
Küçük bir örümcek ısırığının insan vücudunda yol açtığı değişiklikler... Bu aslında bir nevi hastalıkmış bir örümcek ısırığı da buna sebep olabilir veya başka birşey... Lymphatic Therapy diyolar ilginç bişi... Haa kaynak da sağlam "discovery channel"!

Ferrari İçin

1020.jpg
Birazdan izleyeceğin video amerikada bir yarışma programından, arkada gorünen ferrari için kadının ne yaptığını görünce hemen kendini düşünmeye başlayacaksın, acaba ben olsam yaparmıydım diye? Valla bilmiyorum ama yapabilirdim de yapamayabilirdim de, yapardım herahlde yaa :)) Ferrari bu ama bilmiyorum ;)

Binlerce Çeşit Video

641.jpg
Bu sitede acayip güzel videolar var. İlk girdiğimde 100 mb video indirdim :). Sitenin özelliği, birçok kategoride video bulundurması, komik, iğrenç, acayip videolara rastlamanız mümkün. Bir de sitenin sahibi her ay yollanan videolara ödül veriyor, gerçi ödüller komik ve amerikan ödeme sistemine sahip kişiler para kazanabiliyorlar. Video çekip göndermeseniz bile indirdiklerinizle mutlu olabilirsiniz. Tabi malum erotik videolarda var, ama porno yok heyecanlanmayın.

Kuyruklu İnsanlar...

533.jpg
Doğuyoruz, yaşıyoruz, ölüyoruz ve bunları yaparken biz insanoğlu o kadar ilginç durumlarla karşılaşıyoruz ki ağzımız açık kalıyor... Birazdan göreceğin olayda olduğu gibi çoğu olayda bilim insanın yardımına yetişip açık kalan ağzımızı kapatmamıza yardımcı oluyor. Başlıktanda anlayacağın gibi bu sitede doğuştan kuyruğa sahip insanların fotoğraflarını bulacaksın.

Kedi mi? Maymun mu? İnsan mı? Nedir Bu?

171.jpg
İlginç bir resim ama ben iğrenç kategorisine daha yakın buldum. Uykusu olan bir kedi yavrusuna benzeyen garip bir yaratığın resmi... Ama nedir bu ya? Benim bildiğim kedi yavruları, inanılmaz derecede sevimli olurlar böyle insanın öpesi, mıncıklayası filan gelir. Bu insanı korkutuyor resmen ya! Resmi gör, bana hak vereceksin...

Tırnaklar...

156.jpg
Tırnaklar, saçlar ile birlikte ölü hücrelerin vücuttan atılma şekillerinden biri. Yani normal bir biçimde tırnakların uzuyorsa ve sen de kesiyorsan bu döngü, vücudunun normal bir düzen içinde faaliyetlerine devam ettiğin gösteriyor. Fakat "Ne güzel ya! Benim vücudum düzenliymiş..." deyip kendini koyvermeyeceksin... Düzenli olarak tırnaklarını keseceksin, uzatmayacaksın, hele bokunu hiç çıkarmayacaksın! Yoksa böyle olursun bak...
İçeriği paylaş