Kadın

Sanal makyaj

İster kendi fotoğrafını yükleyerek istersen örnek fotolardan seçerek son derece detaylı makyaj provanı yapabilirsin. Saç stilini ünlülerin modellerinden seçip revize edebilir ve ilginç makyajları deneyebilirsin.

Rahat Olamayacak Ayakkabılar

shoes1.jpg
bu kadar rahatsız ayakkabı olabilir mi?
Tags:

gerçek kadın mı dönme mi?

c116.jpg
Resimlere bakarak gerçekten Kadin mı Dönme mı anlayabilirmisin anlarim ben diyorsan tikla...( benzeri vardı sanırım ama aynısı diil. )

bir kadın çizmek

c112.jpg
daha önceki icerixde vardı ama bunda varmı bilmiom. paylaşmak istedim. varsa sölein. :)

Çirkin Kadın Yoktur

Çirkin kadın yoktur,bakımsız kadın vardır diye boşa dememiler di mi ama… Linke tıklayarak bu sözün ne kadar doğru olduğunu görebilirsiniz. Şaşırtıcı! Kadınlardan biri Ebru Şallı’ya benziyor,bi kaç tanesi yabacı ünlülere benzemiş.Ama gerçekten çok güzel olmuşlar!

kadın dediğin böyle olur!

playboy01.jpg
Nedir o kemikleri sayılan, midesi büzüşmüş, çocuk vücutlu kadınlar!!!??? Kadın dediğin biraz yumuşak hatlı, yuvarlak çizgileri olan güzel bir varlıktır! Hatırlamak isteyenler 1958 yılının playboy kızlarına bakabilir!

DÜNYA KUPASININ EN GÜZELİNİ SİZ SEÇİN

1902.jpg
Reuters'in dünya kupası sırasında objektiflerine yakalanan güzel ve bi o kadar da çirkin!! (çirkin kadın yok derler ama) Bayanlardan en güzelini siz seçin iyi seyirler:)) (bir sonraki resme bakabilmek için oy vermen gerekiyor - ayrıca sağda en iyiler var)

Sütyenin İyisi...

1676.jpg
Şimdi meşhur sütyen firmalarından birinden hem de özel bir tanesinden uygun sütyeni seçmeye çalışıcaz :) Deneyin çok güzel yapmışlar valla; altta change view var yandan bakış açısı için buna tıklıyorsun... Şşşt hooop sen arkadaki sütyen almıycaksan oynama kardeşim şunlarla!!! +18 falan sayılmaz (zaten bayanlar için yapılmış esasında) çekinmeden basabilirsin :)

Aldatırken Bilgisayar Kameralarına dikkat edin :)

1666.jpg
Kız konuşurken, banyodan havluyla çıkan bir erkek herşeyi ortaya çıkartıyor

Makyaj Örnekleri

1495.jpg
Sitede her tip makyaj var, magazin kapakları, vücüt makyajları, reklamlardaki makyajlar, güzel, değişik, iç gıcıklayıcı makyalar burada... üstteki menüden yada back-next tuşlarıyla ilerliyorsun
İçeriği paylaş