+18, seks, çıplak

inanılmaz sex rekorları

Tags:

Yumurtadan Civcive...

time0.jpg
Öncelikle söylemek lazım: görüntü midenizi bulandırabilir; pazar kahvaltısında sucuklu yumurta hayallerinizi bir süre ertelemenize neden olabilir. Bu icerixte bir yumurtanın bir civcive dönüşümünü adım adım izleyebiliyoruz...

cezayı getirene seks bedava!

3360953.jpg
İtalya'da polis ile fahişeleri karşı karşıya getiren kararı protesto etmişler! Ne protesto ama!

İsrail - Filistin Oyunu

logo_home.jpg
Yeni bir oyun yapılmış... özellikle gençlerin gündemle ve siyasetle bağlarını kuvvetlendirmek için tahminim. Oyun İsrail - Filistin ekseninde Ortadoğu'ya barış getirmeyi amaçlayan bir strateji oyunu! Ben jeneriğini seyrettim, bir miktar Age of Empires tarzına benzettim. Oyunu oynayacak şahsen vaktim yok henüz, ama denemek isteyen demosunu buradan indirebilir. Oynayan olursa fikirlerinizi almak isterim; ne kadar tarafsız bir bakış açısı yakalayabildiklerini merak ediyorum! (oyundaki şiddet görüntüleri nedeni ile +18 verdim)

BERLUSCONI'Yİ SEÇMENİ BÖYLE GÖRSE NE OLURDU ACABA!

1.jpg
İtalya eski başkanı Silvio Berlusconi ülkesinde yaptığı bir gezi sonrası makam otosuna giderken etrafında basının olmadığını zannederek çok ama rahat bir davranış sergiliyor ama gelin görün ki herzaman biryerlerde çalışan kameralar var işte!

hız sınırını aşmayalım beyler

speed01.jpg
Danimarka'da aşırı hız problemine çok ilginç ve radikal bir önlem getirilmiş! Ben şahsen yöntemi aşırı hızın kendisinden daha tehlikeli buldum... kazaya sebebiyet unsurudur bence!
Tags:

sexy bitkiler

218257165_30221f576f_o.jpg
Dogadaki sexy meyvelerin fotoğrafları :)

adamı yürüt

oyun01.jpg
İşte size basit bir oyun(ya da ilk önce öyle zannediyorsun)!! Oyunun amacı senin adamı A noktasından B noktasına götürmek... amaaaaa işin içinde saldırganlar, giyotinler, sivri köşeler ve de hiç durmaksızın dönen, değişen bir kamera olunca o zaman işler zorlaşıyor. +18 dedim çünkü kanlı ölümler söz konusu!
Tags:

kadın dediğin böyle olur!

playboy01.jpg
Nedir o kemikleri sayılan, midesi büzüşmüş, çocuk vücutlu kadınlar!!!??? Kadın dediğin biraz yumuşak hatlı, yuvarlak çizgileri olan güzel bir varlıktır! Hatırlamak isteyenler 1958 yılının playboy kızlarına bakabilir!

kadın dövüşü

bu kadınlardan korkulur kardeşim sıyırmış bunlar yaw
İçeriği paylaş